location دفتر فروش : تهران - خیابان ستارخان - خیابان باقرخان - پلاک 42 - طبقه چهارم - واحد 9
mob  66943556 - 021-66947456

"به نام خدا"

شرکت "پیشگامان راه طب" با برند اختصاصی PRT در سال 1380 به صورت مسئولیت محدود تأسیس گردید. با نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون این شرکت در زمره شرکت های برتر صنعت تجهیزات پزشکی کشور شناخته می شود.
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام مند در توسعه و تعالی تولید تجهیزات هتلینگ و استیل بیمارستانی در کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف توسعه و صنعتی سازی و فناوری های نوین تولید تجهیزات بیمارستانی گام بردارد. با چنین رویکردی است که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت این شرکت قرار گرفته است.
همچنین این شرکت ضمن دریافت تأییدیه ها و پروانه ساخت محصولات خود از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور در پی بالا بردن سطح کیفی محصولات و رقابت با محصولات خارجی و جلب رضایت حداکثری مشتریان خود موفق به استقرار و دریافت گواهینامه های ISO13485 وISO9001  گردیده است.
مدیریت این شرکت همواره در تلاش است با بهره مندی از مهندسین مجرب و آموزش های مستمر پرسنل و همچنین استفاده از مواد اولیه عالی و با کیفیت و به کار گیری تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا در زمینه تولید تجهیزات هتلینگ و استیل بیمارستانی و با استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان گرامی که بی شک بزرگترین پشتوانه و سرمایه این شرکت می باشند بتواند هرروز به کیفیت و تنوع محصولات خود بیافزاید.

ادعا نمیکنیم که بهترینیم، اما مفتخریم که بهترین ها ما را برگزیده اند.